Kalendár podujatí

apríl 2018
Po Ut St Št Pi So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

1. ročník   Boboty

Termín konania: 24. - 25.10.1990
Organizátor: OLG Žilina, MUDr. Cisarik

 

2. ročník   Šírava

Termín konania: 6. - 7.6.1991
Organizátor: OLG Humenné, MUDr. Vasil

3. ročník   Stará Turá

Termín konania: 18. - 19.6.1992
Organizátor: OLG Trenčín, MUDr. Patrik

4. ročník   Nitra

Termín konania: 23. - 24.4.1993
Organizátor: OLG Nitra, MUDr. Barošová

5. ročník   Košice

Termín konania: 23. - 24.9.1994
Organizátor: OLG Košice, MUDr. Kilárska

6. ročník   Prešov

Termín konania: 12. - 13.10.1995
Organizátor: OLG Prešov, MUDr. Puschauerová

7. ročník   Martin

Termín konania: 12. - 13.9.1996
Organizátor: OLG Martin, MUDr. Mišovicová

8. ročník   Bratislava

Termín konania: 16. - 17.4.1997
Organizátor: OKG Bratislava, Doc. Ondrejčák

9. ročník   Spišská Nová Ves

Termín konania: 4. - 5.6.1998
Organizátor: OLG Spišská N. Ves, MUDr. Koblík

10. ročník   Rajecké Teplice

Termín konania: 14. - 15.10.1999
Organizátor: OLG Žilina, MUDr. Cisarik

11. ročník   Banská Bystrica

Termín konania: 5. - 6.10.2000
Organizátor: OLG B.Bystrica, MUDr. Kvasnicová

12. ročník   Nové Zámky

Termín konania: 4. – 5.10.2001
Organizátor: OLG Nové Zámky, MUDr. Havlas

13. ročník   Zemplínska Šírava

Termín konania: 5. – 6.9.2002
Organizátor: Genetika Humenné, MUDr. Vasil

14. ročník   Trenčianske Teplice

Termín konania: 23. – 24.10.2003
Organizátor: OLG Trenčín, MUDr. Valachová

15. ročník   Nitra

Termín konania: 23. – 24.6.2004
Organizátor: Genet Nitra, MUDr. Barošová

16. ročník   Štrbské Pleso

Termín konania: 6. – 7.10.2005
Organizátor: GEN-IM Humenné, MUDr. Vasil

17. ročník   Bratislava

Termín konania: 5. – 6.10.2006
Organizátor: CLG Bratislava, MUDr. Halasová

18. ročník   Košice

Termín konania: 13. – 14.9.2007
Organizátor: OLG Košice, MUDr. Pálová

19. ročník   Podbanské

Termín konania: 4. – 5.9.2008
Organizátor: M-Genetik Martin, Doc.Mišovicová

20. ročník   Boboty

Termín konania: 8. - 9.10.2009
Organizátor: OLG Žilina, MUDr. F. Cisárik

21. ročník   Bratislava

Termín konania: 14.-15.10.2010
Organizátor: Medirex

22. ročník   Spišská Nová Ves

Termín konania: 6. - 7.10.2011
Organizátor: MUDr. M. Mistrík

23. ročník   Bratislava

Termín konania: 26. - 28.9.2012
Organizátor: OLG OÚSA, RNDr. Konečný

24. ročník   Donovaly

Termín konania: 26. - 27.9.2013
Organizátor: OLG Banská Bystrica, MUDr. Kantarská

25. ročník   Trenčianske Teplice

Termín konania: 1. - 3.10.2014
Organizátor: OLG Trenčín, MUDr. Valachová